اسامی بازیگران سریال میکائیل + داستان و ساعت پخش از شبکه آی فیلم

ساخت وبلاگ
چکیده : اسامی بازیگران سریال میکائیل + داستان و ساعت پخش از شبکه آی فیلم اسامی بازیگران سریال میکائیل به گز... با عنوان : اسامی بازیگران سریال میکائیل + داستان و ساعت پخش از شبکه آی فیلم بخوانید :

اسامی بازیگران سریال میکائیل , داستان سریال میکائیل , بازیگران سریال میکائیل , سریال میکائیل , بازپخش و زمان پخش و تکرار و ساعت پخش سریال میکائیل از شبکه آی فیلم

اسامی بازیگران سریال میکائیل

به گزارش سایت دریایی ها :

کامبیز دیرباز
کاوه سماک باشی
کامران تفتی
علیرضا خمسه
مجید واشقانی
بهنوش طباطبایی
متین ستوده
پرویز پور حسینی
مریم خدا رحمی
مجید مشیری
علی دهکردی
امیر حمید زاده

داستان سریال میکائیل

شهری به نام 60 کیلومتر در جنوب کشور، پاتوق آقاخان قاچاقچی مواد مخدر شده است. این شهر پلیسی دارد به نام میکائیل که همیشه در جست‌ و جوی آقاخان است. میکائیل و رسول علاوه بر نسبت فامیلی،از بچگی مانند دو برادر با هم بزرگ شده‌ اند. رشید برادر کوچک رسول به این دوستی همیشه حسادت می‌ کند. آقاخان دستور کشتن میکائیل را می‌ دهد اما در این حادثه‎، رسول و میکائیل زخمی می‌ شوند. میکائیل برای آوردن کمک به جاده می‌ رود، اما بر اثر خونریزی بیهوش می‌ شود. هنگامی که به هوش می‌ آید با نگاه‌ های سنگین مردم شهر مواجه می‌ شود و …

سریال میکائیل

سریال میکائیل در 19 قسمت 45 دقیقه ای در ژانر پلیسی – اکشن محصول سال‌ 1393 گروه فیلم و سریال شبکه یک سیما به نویسندگی سعید نعمت‌ الله، تهیه کنندگی الهام غفوری و کارگردانی سیروس مقدم است.

زمان پخش و تکرار سریال میکائیل از شبکه آی فیلم

سریال تلویزیونی میکائیل از شنبه 16 دی ماه 96 هر شب ساعت 20 از شبکه آی فیلم پخش می شود، تکرار اول آن،روز بعد ساعت 4 بامداد و تکرار دوم آن ساعت 12 ظهر از شبکه آی فیلم بازپخش می شود.

همچنین بخوانید:  اسامی بازیگران سریال مردان آنجلس + داستان و ساعت پخش از شبکه تماشا

دریا...
ما را در سایت دریا دنبال می کنید

نویسنده : بازدید : 9 تاريخ : شنبه 23 دی 1396 ساعت: 23:18