اسامی بازیگران سریال سایبر + داستان و ساعت پخش از شبکه آی فیلم

ساخت وبلاگ
چکیده : اسامی بازیگران سریال سایبر + داستان و ساعت پخش از شبکه آی فیلم اسامی بازیگران سریال سایبر به گزارش ... با عنوان : اسامی بازیگران سریال سایبر + داستان و ساعت پخش از شبکه آی فیلم بخوانید :

+ داستان و ساعت پخش از شبکه آی فیلم

اسامی بازیگران سریال سایبر , داستان سریال سایبر , بازیگران سریال سایبر , سریال سایبر , بازپخش و زمان پخش و تکرار و ساعت پخش سریال سایبر از شبکه آی فیلم

اسامی سایبر

به گزارش سایت دریایی ها : در این سریال قاسم زارع در نقش سرهنگ ذوالقدر، روح‌ الله کمانی در نقش سروان فروزان، نازنین پیرکاری در نقش مونا، مهرآسا صمدی در نقش همسر سروان فروزان، نیلوفر شهیدی در نقش شهره، شهروز ابراهیمی در نقش سهراب، سیامک راشدی در نقش باجناق سروان فروزان، عرفان قاسمی در نقش سروان مظفری، سجاد دیرمینا در در نقش سروان فخیم، علیرضا ثانی‌ فر در نقش مهندس کامیار، سارا منجزی در نقش دکتر معتمد، علی جلالی در نقش پیمانکار، و شهاب شادانی در نقش سهیل هنرنمایی می‌ کنند.

علاوه بر این در هر قسمت سه بازیگر مهمان حضور دارد که نقش آنها را بازیگران غیر معروف و بعضاً معروف بازی می‌ کنند.

داستان سریال سایبر

گسترش فضای مجازی علاوه بر تسریع و تسهیل امور روزمره،می‌ تواند مشکل‌ آفرین باشد و انسان‌ های ساده و ناآگاه را دچار خسارات جبران‌ ناپذیری کند. این سریال به موضوع کلاهبرداری‌ های سایبری و تخلف در فضای مجازی می‌ پردازد و در نگارش آن از پرونده‌ های واقعی بهره‌ برداری شده است.

سریال سایبر

سریال سایبر در 12 قسمت 35 دقیقه ای در ژانر پلیسی محصول سال‌ 1395 گروه فیلم و سریال شبکه پنج سیما به نویسندگی علیرضا آل یمین، تهیه کنندگی سعید کمانی و ناصر معماریان و کارگردانی احمد معظمی است.

زمان پخش و تکرار سریال سایبر از شبکه آی فیلم

سریال تلویزیونی سایبر از جمعه 8 دی ماه 96 هر شب ساعت 19 از شبکه آی فیلم پخش می شود، تکرار اول آن،روز بعد ساعت 3 بامداد و تکرار دوم آن ساعت 11 صبح از شبکه آی فیلم پخش می شود.

سایر عوامل سریال سایبر

طراح صحنه و لباس: سمیرا شجاعی
مدیر تصویربرداری: طاهر چگونیان
برنامه ریز‌: زهرا محبی
طراح گریم: فرشته گودرزی
مدیر تدارکات‌: مجتبی بوریاچی
دستیاران کارگردان‌: کیامک فرهنگ و علیرضا رضوانی
صدابردار: علی قاسمی
انتخاب بازیگر و بازیگردان: سیامک راشدی
منشی صحنه: مرجان شاهوردی
مدیر تولید‌: علی محمودی
عکاس‌: علیرضا رضوانی

همچنین بخوانید:  اسامی بازیگران سریال مامور بدرقه + داستان و ساعت پخش شبکه نسیم

دریا...
ما را در سایت دریا دنبال می کنید

نویسنده : بازدید : 8 تاريخ : پنجشنبه 14 دی 1396 ساعت: 4:26