زمان پخش و تکرار مسابقه خانواده باحال از شبکه نسیم

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

آخرین مطالب

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  پر مخاطب ها

  برچسب ها

  زمان پخش و تکرار مسابقه خانواده باحال از شبکه نسیم

  زمان پخش و تکرار مسابقه خانواده باحال از شبکه نسیم , ساعت پخش مسابقه خانواده باحال , زمان پخش مسابقه خانواده باحال , تکرار مسابقه خانواده باحال , بازپخش خانواده باحال

  زمان پخش و تکرار مسابقه خانواده باحال از شبکه نسیم

  به گزارش سایت دریایی ها : مسابقه خانواده با حال روزهای فرد (یکشنبه ها، سه شنبه ها و پنج شنبه ها) از شبکه نسیم پخش می شود.

  مسابقه خانواده با حال یکشنبه ها، سه شنبه ها و پنج شنبه ها ساعت 21 از شبکه نسیم پخش می شود و تکرار اول آن روز بعد حوالی ساعت 1:05 بامداد، باز پخش دوم آن،ساعت 11 صبح، تکرار سوم آن ساعت 15 بعد از ظهر از شبکه نسیم بازپخش می شود.

  لازم به ذکر است ساعت تکرار برنامه مسابقه با حال در روز جمعه کمی متفاوت است:

  تکرار اول آن روز بعد حوالی ساعت 1:05 بامداد، باز پخش دوم آن ساعت 9:30 صبح، تکرار سوم آن ساعت 15 بعد از ظهر از شبکه نسیم بازپخش می شود.

  مسابقه خانواده باحال

  مسابقه خانواده با حال برنامه جدید شبکه نسیم است که بین زوج ها برگزار می شود و زوج ها برای حضور، محدودیت سنی ندارند. در این مسابقه،هر هفته 3 خانواده در 3 روز در بخش های مختلف با یکدیگر به رقابت می پردازند و در پایان خانواده برنده به مرحله نیم نهایی راه پیدا می کند.

  جایزه نهایی این مسابقه یک دستگاه خودرو می باشد.

  همچنین بخوانید:  زمان پخش و تکرار مسابقه ضد گلوله از شبکه نسیم

  نویسنده : بازدید : 2 تاريخ : شنبه 25 آذر 1396 ساعت: 22:18
  برچسب‌ها :
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها