سریال سقوط یک فرشته | داستان، بازیگران و ساعت پخش از شبکه آی فیلم

ساخت وبلاگ
چکیده : سریال سقوط یک فرشته | داستان، بازیگران و ساعت پخش از شبکه آی فیلم سریال سقوط یک فرشته به گزارش سایت... با عنوان : سریال سقوط یک فرشته | داستان، بازیگران و ساعت پخش از شبکه آی فیلم بخوانید :

سریال سقوط یک فرشته | داستان، بازیگران و ساعت پخش از شبکه آی فیلم

سقوط یک فرشته , سریال سقوط یک فرشته , زمان پخش و تکرار سریال سقوط یک فرشته از شبکه آی فیلم , داستان و اسامی بازیگران سریال سقوط یک فرشته , ساعت پخش و بازپخش سریال سقوط یک فرشته

سریال سقوط یک فرشته

به گزارش سایت دریایی ها : مجموعه سقوط یک فرشته در 28 قسمت 30 دقیقه ای در ژانر ماورائی – مذهبی محصول سال 1390 گروه فیلم و سریال شبکه یک سیما به نویسندگی بابک کایدان، زامیاد سعدوندیان و روح الله صدیقی، تهیه‌ کنندگی رامین عباسی زاده و کارگردانی بهرام بهرامیان و حمید بهرامیان است.

زمان پخش و تکرار سریال سقوط یک فرشته از شبکه آی فیلم

مجموعه تلویزیونی سقوط یک فرشته از سه شنبه 16 آبان ماه 96 هر شب ساعت 21 از شبکه آی فیلم پخش می شود، تکرار اول آن،روز بعد ساعت 5 بامداد و تکرار دوم آن ساعت 13 بعد از ظهر از شبکه آی فیلم پخش می شود. لازم به ذکر است پنجشنبه ها به دلیل پخش فیلم سینمایی سریال سقوط یک فرشته پخش نمی شود.

داستان سریال سقوط یک فرشته

داستان در رابطه با پیرمردی با ایمان به نام حاج حبیب است که دختری به نام سارا دارد. حاج حبیب با همسر دوست قدیمیش که سالها پیش از دنیا رفته یعنی ریحانه ازدواج می‌ کند. ریحانه نیز دختری همسن و سال سارا به نام فاطمه دارد. در این میان سر و کله نیما صراف پیدا می‌ شود و با شدت گرفتن دوستی نیما و سارا مشکلات زیادی برای این خانواده پدید می‌ آید و قرآن خطی امامزاده مطیب که مادر فاطمه متولی آنجاست دزدیده می‌ شود. کمی بعد ریحانه، همسر حاج حبیب نیز بر اثر سکته قلبی می‌ میرد.

به تدریج نیما سارا را به قرصهای روان گردان معتاد میکند و مشخص می‌ شود که او پسر شریک حاج حبیب است که در گذشته اختلافاتی با آنان داشته و بر سر همین اختلافات مادر نیما به وسیله پدرش کشته شده است. نیما که قصد انتقام دارد،سارا را از خانه اش بیرون می‌ اندازد. در این میان شیطان نیز خود را به شکل چای خانه‌داری به نام اصغر استاد در می‌ آورد و با نشان دادن قرآن مسروق به حاج حبیب ادعا میکند که آن را از دختر محجبه‌ای به نام فاطمه خریده است. از سوی دیگر نیز شیطان سعی دارد به شکل جوانی مؤمن به نام پارسا که روانپزشک است به فاطمه نزدیک شود. سارا نیز به دنبال مصرف قرصهای توهم زا با تحریک نیما حاج حبیب را با اتومبیل زیر میگیرد.

همچنین بخوانید:  سریال همه بچه های من | داستان، بازیگران و ساعت پخش از آی فیلم

به دنبال این تصادف نیما تحت تعقیب قرار گرفته و پارسا(شیطان) وانمود می‌کند که به فاطمه برای پیدا کردن حاج حبیب و بهبود حال سارا کمک می‌کند. این در حالی است که سارا می‌داند که او شیطان است. به دنبال این وقایع پارسا، فاطمه را ترغیب می‌کند که با کشتن نیما به مشکلات خانواده‌اش پایان دهد، فاطمه نیز در حالی که با اتومبیل به سمت نیما حرکت میکند، متوجه می‌ شود که پارسا شیطان است و اتومبیل را منحرف میکند. اتومبیل به ته دره سقوط کرده و فاطمه به طرز معجزه آسایی نجات پیدا میکند. در انتها مشخص می‌ شود که هدف شیطان از ابتدا فاطمه بوده است، چون قرار بوده کلیددار امام زاده شود و الگوی سایر دختران محله قرار گیرد.

بازیگران سریال سقوط یک فرشته

خاطره اسدی
مهرداد صدیقیان
مسعود رایگان
فریبا کوثری
شبنم مقدمی
علی سلیمانی
هدی زین العابدین
آهو فرشچی
فرخ نعمتی
علی عباسی زاده
سعیده عرب
داریوش کاردان
مجتبی دربندی
آرزو سرشناس
بهروز پیروزیان
ملیکا اسلامی
خسرو خان محمدی
حسن زارع

راوی: محمدرضا علیمردانی

دریاداستان،,بازیگران,...
ما را در سایت دریا دنبال می کنید

نویسنده : بازدید : 10 تاريخ : دوشنبه 15 آبان 1396 ساعت: 13:15