سریال خانه پوشالی | داستان، بازیگران و ساعت پخش از شبکه تماشا

ساخت وبلاگ
چکیده : سریال خانه پوشالی | داستان، بازیگران و ساعت پخش از شبکه تماشا سریال خانه پوشالی به گزارش سایت دریای... با عنوان : سریال خانه پوشالی | داستان، بازیگران و ساعت پخش از شبکه تماشا بخوانید :

سریال خانه پوشالی | داستان، بازیگران و ساعت پخش از شبکه تماشا

خانه پوشالی , سریال خانه پوشالی , زمان پخش و تکرار سریال خانه پوشالی از شبکه تماشا , داستان و اسامی بازیگران سریال خانه پوشالی , ساعت پخش و بازپخش سریال خانه پوشالی

سریال خانه پوشالی

به گزارش سایت دریایی ها : مجموعه خانه پوشالی در پنج فصل مجموعا 65 قسمت 55 دقیقه ای در ژانر تریلر سیاسی و نمایش سیاسی محصول سال 2017-2013 کشور آمریکا به نویسندگی بو ویلیمان و کارگردانی دیوید فینچر است.

داستان سریال خانه پوشالی

خانه پوشالی مجموعه تلویزیونی سیاسی است که در سطح آمریکا به شدت مورد توجه منتقدان قرار گرفته و برخی آن را بازگویی بخشی از رفتار های سیاسی مرسوم در ایالات متحده تلقی کرده‌اند. سریال خانه پوشالی یک تریلر سیاسی است که بو ویلیمان آن را با اقتباس،از یک مینی سریال انگلیسی به همین نام خلق کرده و جالب اینکه هر دو سریال نیز بر اساس رمانی از مایکل دابز ساخته شده اند. قسمت‌ های نخست فصل نخست این سریال به کارگردانی دیوید فینچر و با بازی محوری کوین اسپیسی و رابین رایت، برای نخستین بار در سال 2013 عرضه شد و سیاست‌ های روز آمریکا را با شدت به چالش کشید.

زمان پخش و تکرار سریال خانه پوشالی از شبکه تماشا

مجموعه تلویزیونی خانه پوشالی از دوشنبه 8 آبان ماه 96 هر شب ساعت 23 از شبکه تماشا پخش می شود، تکرار اول آن،روز بعد ساعت 5 بامداد و بازپخش دوم آن ساعت 11 صبح و تکرار سوم آن ساعت 17 بعد از ظهر از شبکه تماشا بازپخش می شود.

بازیگران سریال خانه پوشالی

کوین اسپیسی
رابین رایت
کیت مارا
کوری استول
مایکل کلی
کریستن کانلی
ساکینا جافری
ساندرینه هولت
کنستانس زیمر
میشل گیل
سباستین آرسلوس
ماهرشالا علی
بوریس مک گیور
ناتان داررو
راشل بروسنهان
مولی پارکر
جرالد مک رانی
جین آتکینسون
جیمی سیمپسون
مژان مارنو
الیزابت مارول
درک سیسیل
پل اسپارکس
کیم دیکنز
لارس میک کلسن
نوا کمپبل
جوئل کینمان
کمپبل اسکات
پاتریشیا کلارکسون
دومینیک مکیلیوت
کره جکسون
دامینی یانگ
جیمز مارتینز

همچنین بخوانید:  سریال همه بچه های من | داستان، بازیگران و ساعت پخش از آی فیلم

دریاداستان،,بازیگران,...
ما را در سایت دریا دنبال می کنید

نویسنده : بازدید : 2 تاريخ : پنجشنبه 11 آبان 1396 ساعت: 10:25